Odkładanie na rower

Jeżeli mieszkamy w większym mieście i chcemy odrobinę zaoszczędzić na codziennych dojazdach do pracy, to warto zainwestować w rower. Oczywiście najłatwiej będzie nam korzystać z tego środka lokomocji w lecie i wiosną, ale zawsze to już spora oszczędność.

Warto zamiast wydawać pieniądze na paliwo i na wizyty w warsztatach, przesiąść się na rower, nie musi on też być bardzo drogi, ważne żeby był dla nas wygodny. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo pieniędzy, które będziemy mogli przeznaczyć na nasze inne potrzeby. Nawet jeżeli na co dzień nie poruszamy się samochodem, to i tak jazda rowerem do pracy będzie zdecydowanie tańsza niż chociażby komunikacja miejska.

Warto sobie to dokładnie przeliczyć i sprawdzić ile będziemy w stanie dzięki temu zaoszczędzić. Jest to zdecydowanie inwestycja, która wpłynie pozytywnie nie tylko na nasz portfel, ale również na naszą kondycję, dzięki temu też w okresie letnim, możemy zrezygnować z karnetu na siłownię. Będą to dodatkowe oszczędności, które będziemy mogli przeznaczyć na inny cel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *