Jaka reklama dla Twojego biznesu?

Reklama w prasie powoli odchodzi w zapomnienie. Odbywa się to na rzecz intensywnie ewoluującej reklamy internetowej. Jej obszerny asortyment zapewnia firmom kolosalne szanse wypłynięcia wśród wirtualnych użytkowników. A co z opcją zewnętrzną? Okazuje się, że siatki reklamowe, czy reklamy olbrzymich rozmiarów na ścianach kamienic, a także na przystankach tramwajowych są ciągle niesłychanie atrakcyjne. Uznaniem odznaczają się również reklamy świetlne – szyldy, czy citylighty. Pochylmy się nad tą kwestią.

W Polsce nie ma wielu twórców reklamy podświetlanej opierającej się o kasetony led. Kwestia ta o tyle dziwi, że jest to wybitnie dochodowe zajęcie. Konkurencja jest niewielka, zapotrzebowanie na nie jest cały czas wysokich lotów, a przychód z takiej reklamy jest na prawdę przyzwoity. Trudnością są często: technologia, półprodukty, oprzyrządowanie, ale głównie fachowcy, jakich nie ma wielu w naszym kraju.

Zapotrzebowanie na kasetony reklamowe jest de facto w prawie każdej specjalizacji. Niezależnie, czy prowadzisz kino, restaurację – czy sklep odzieżowy – gdy u bramy do twej firmy wisi neon z nazwą – klienci z łatwością trafią do punktu, pomaga to też pamiętać brand i miejsce. Ma to znaczenie szczególnie w ulokowaniach, gdzie ilość firm jest znacząca w śródmieściu – pięknie zaprojektowane kasetony podświetlane dadzą Ci się wyróżnić, dzięki temu klienci rychlej zareagują przychylniej, niż na punkty nieopodal.

Przy doborze odpowiedniej reklamy dla danego biznesu, ważna jest w dużej mierze cena kasetonów, ale warto rozejrzeć się szerzej i przejrzeć co ciekawsze modele i rzetelnie przemyśleć materię. Jest to istotny wydatek i warto wydać budżet na coś, co ma szansę podobać nam się na długo. Nie będzie to skomplikowane do wykonania. Na rynku na pewno znajdziemy kasetony producenta o znakomitej sławie i atrakcyjnych rozwiązaniach.

Jest na globie kilka urokliwych punktów, gdzie podświetlane napisy odgrywają ważną rolę. Bez wątpienia takim miejscem jest Daleki Wschód – np. w Tokio, czy w Hong Kongu – gdzie centra miast są oświetlone poprzez kasetony podświetlane nieomal na każdym kroku. Uroczy neon rozpościera się także na słynnym Moulin Rouge. Z kolei u nas – miejscem godnym zobaczenia jest Wrocław, gdzie w zakątku obok rynku, uzbierane są na jednej ścianie dawne podświetlane napisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *